24.11.2023
Дрони для «Едельвейсу»
Молодіжна рада при Івано-Франківській обласній організації профспілки працівників охорони здоров'я України та студентський профком Івано-Франківського національного медичного університету повідомили про особливо важливу подію для організації. Про це написав у Фейсбуці керівник цих організацій Юрій Солоджук.
Молодіжна рада, студентський профком ІФНМУ, stand up клуб, за підтримки Івано-Франківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров'я України, передали 6 fpv дронів для edelweiss_fund, які в подальшому будуть відправлені для гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».
Кошти для 1 дрону були зібрані із благодійних заходів, які проводилися протягом семестру (більшість Stand Up клубом ІФНМУ), ще 5 дронів передані завдяки Молодіжній раді при Івано-Франківській обласній організації профспілки працівників охорони здоров'я та самій обласній галузевій профспілковій організації.
Велика подяка усім, хто брав участь у заходах та допомагав, щоб ця подія відбулася.
|