28.05.2024
Спортивне свято в ІФНМУ
В Івано-Франківському національному медичному університеті відбулося спортивне свято, присвячене вшануванню спортсменів – випускників, кращих спортсменів року, які стали переможцями й призерами VІІ студентської універсіади.
Така церемонія стала вже традиційною. Легка і невимушена атмосфера, неформальне спілкування, мистецькі номери у виконанні студентів, підтримка наставників – ректора, проректорів, деканів факультетів, викладачів – усе це складові свята спорту, організованого кафедрою фізичного виховання, спортивної медицини та ерготерапії.
Були представлені найрізноманітніші види спорту: шахи, армспорт, настільний теніс, теніс, аеробіка, волейбол, гирьовий спорт, футбол, баскетбол, плавання, крикет.
На святі нагородили кращих спортсменів 2023-2024 навчального року, які протягом цього часу активно займались спортом і пропагували здоровий спосіб життя. Кращих спортсменів за навчальний рік в університеті визначають за кількістю виступів в змаганнях та отриманих перемог. Їх нагороджено грамотами ректора ІФНМУ Романа Яцишина.
А за результатами VІІ студентської універсіади на першому місці команда медичного факультету.
|