Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників  Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

Детальніше

29.06.2024

Під час вручення дипломів в ІФМФК військовим передали дрони

Учасниками офіційного вручення дипломів в КЗФПО «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» ІФОР були і військові. Вони прийшли привітати майбутніх медсестер і фельдшерів із закінченням навчання і початком самостійного професійного життя.

Від коледжу військовим передано два дрони з тепловізорами і поворотними механізмами, які уже найближчим часом використовуватимуть наші захисники на передовій.

Військові ж подарували Івано-Франківському медичному фаховому коледжу бойовий прапор 50 полку Національної гвардії України.

Для ІФМФК цей рік особливий – у грудні виповниться 85 років з часу заснування найстаршого на Прикарпатті медичного освітнього закладу. З нагоди такого ювілею всі випускники, отримуючи дипломи, отримали в подарунок і книгу «Мати і дитина». А семеро здобувачів освіти, які мають дипломи з відзнакою, отримали і пам’ятні медалі за відмінне навчання.

Загалом цьогоріч в Івано-Франківському медичному фаховому коледжі навчання завершили 212 випускників спеціальності 223 Медсестринство ОПП Сестринська справа та ОПП Лікувальна справа. Символічно, що вручення дипломів здобувачам освіти відбулося 28 червня, у національне свято – День Конституції України.