Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників  Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

Детальніше

30.07.2020

ІФНМУ придбав приміщення під новий корпус

Івано-Франківський національний медичний університет придбав будинок на вулиці Бандери, де колись був коледж імені Граната. Про це повідомив в інтерв’ю газеті «Галичина» ректор Микола Рожко.

«Заплативши за ту чотириповерхівку приватним власникам понад 40 млн. грн., наш ВНЗ створив прецедент в усій Україні: останніми роками такого не було, щоб державний університет не продав, а саме купив навчальний корпус і тим самим приростив державну власність. Адже власником медичного вишу є Міністерство охорони здоров’я, і там цим фактом були вельми подивовані. Хоча наш університет досить самостійний з економічного погляду і не просить у МОЗ ніяких дотацій з Держбюджету. Він сам собі дає раду завдяки розумній фінансовій політиці, раціональній витраті коштів на своє утримання», – розповів ректор.

Загальна площа нового корпусу – близько 4 тис. кв. м. На першому поверсі планують розмістити кафетерій, лекційну аудиторію, простору конференц-залу для проведення різноманітних заходів, зарезервовано тут приміщення і для кафедри фармакології. На другому поверсі буде створено умови для складання випускниками – лікарями-інтернами об’єктивного структурованого клінічного іспиту (ОСКІ).

Велике перепланування приміщень площею майже 1600 кв. м здійснено в ході уже завершуваного капітального ремонту третього й четвертого поверхів корпусу – там знаходитиметься кафедра мовознавства, яка отримає загалом близько 40 навчальних кімнат. Ці невеликі аудиторії розраховані на 10-15 осіб. У них проводитимуть заняття зі студентами, зокрема й іноземними, викладачі української, англійської, німецької та французької мов.

Наразі у будівлі нового корпусу здійснюється ремонт.

ФНМУ також переселяє медичний коледж. Тепер його студентам ближче буде добиратися до місця навчання – заклад переводять із приміщень ВО «Прикарпатський радіозавод» на взятий університетом в оренду п’ятий поверх будинку ОБТІ на вулиці Бандери.