Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників  Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

Детальніше

29.08.2021

Завершується підготовка до нового навчального року

В Івано-Франківському національному медичному університеті проходить заселення в студентські гуртожитки і завершується підготовка до нового навчального року. Керівництво університету покращує умови навчання і проживання студентів.

За словами голови студентського профспілкового комітету ІФНМУ Юрія Солоджука, цього року є змога розмістити в гуртожитках усіх першокурсників. «У кімнатах студенти живуть по двоє та по троє, – розповідає голова профкому. – Спершу у профкомі студенти отримують ордер та перепустки, а далі йдуть на поселення. Загалом маємо чотири гуртожитки. Перший, третій і четвертий для українських студентів, другий – для іноземців».

Покращення умов проживання в гуртожитках відбувається фактично цілий рік. Так, у четвертому гуртожитку почергово триває капітальний ремонт житлових кімнат. У третьому замінили усі вікна. У першому завозять нові меблі в кімнати. Капітально відремонтовані читальні зали, лекційні аудиторії, санвузли. У всіх гуртожитках забезпечені протиепідемічні заходи безпеки.

Як наголошує ректор ІФНМУ професор Микола Рожко, в університеті на чільному місці саме студенти, робиться все для їхнього комфортного проживання і навчання. Ремонти університет робить своїми силами, тому це справа довготривала.