Профспілка працівників охорони здоров'я України

  Оплата праці

  Права працівників  Преса

  Дайджест

  Приймальня голови молодіжної ради

Детальніше

01.09.2021

ІФНМУ налагоджує співпрацю з Чеським агентством розвитку

У режимі онлайн відбулася перша установча нарада між Чеським агентством розвитку та керівництвом Івано-Франківського національного медичного університету. Завдяки цьому міжнародному співробітництву студенти ІФНМУ вже незабаром зможуть працювати на сучасному мультимедійному анатомічному столі.

Участь у спілкуванні з закордонними партнерами взяли ректор ІФНМУ професор Микола Рожко, проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи доцент Тарас Кобрин, декан медичного факультету професор Роман Яцишин, начальник відділу міжнародних зв’язків Віталій Осадець та його заступник Руслан Козовий, начальник навчального відділу доцент Володимир Голуб, завідувачка кафедри анатомії людини професорка Оксана Попадинець.

Для участі у міжнародному проєкті ІФНМУ було обрано серед багатьох інших освітніх установ України. Йдеться про передачу сучасного анатомічного стола вартістю близько двох мільйонів гривень. Цей навчальний гаджет допоможе студентам краще оволодіти теоретичними та практичними знаннями в анатомії.

Передбачається, що Чеське агентство розвитку CzechAid після проведення відповідного тендеру зобов’язується налагодити роботу та надаватиме гарантійне обслуговування цього пристрою.